Shell Rotella Synthetic Blend 15W-40 Motor Oil 2.5 Gallon - T5-15-40-2.5
Part #
T5-15-40-2.5
Line:
SHE
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2019 GEM e4
Recently Viewed
SYLVANIA 212-2 Long Life Incandescent Mini Bulb (Pack of 2)
Valvoline Full Synthetic High Mileage with MaxLife Technology 5W-30 Motor Oil 5 Quart
Mobil 1 Extended Performance High Mileage Full Synthetic 5W-20 Motor Oil 1 Quart
Royal Purple Full Synthetic Motor Oil 0W-40 1 Quart