Shell Rotella T6 Full Synthetic Motor Oil 15W-40 2.5 Gallon - SYN15-40-2.5
Part #
SYN15-40-2.5
Line:
SHE
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2008 Chevrolet Silverado 1500
Manufacturer Provided Documents
O'Reilly Conventional High Mileage Motor Oil 10W-40 1 Quart
Pioneer 168 14.096 Inch Clutch Flywheel Ring Gear
O'Reilly Conventional Motor Oil 5W-20 5 Quart