Shell Rotella T6 Full Synthetic Motor Oil 15W-40 2.5 Gallon - SYN15-40-2.5
Part #
SYN15-40-2.5
Line:
SHE
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2004 GMC Canyon
Recently Viewed
O'Reilly Conventional High Mileage Motor Oil 10W-30 5 Quart
Victor Reinz Gasket M11 Thread Star Cylinder Head Bolt Set
BRExhaust Exhaust Pipe
Mobil 1 Truck & SUV Full Synthetic Motor Oil 5W-30 1 Quart