Shell Rotella T6 Full Synthetic Motor Oil 15W-40 1 Gallon - SYN15-40-1
Part #
SYN15-40-1
Line:
SHE
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2006 GMC Sierra 2500 HD
Recently Viewed
Castrol GTX High Mileage Synthetic Blend 10W-30 Motor Oil 1 Quart
EBC Brakes MXS Series Rear Brake Pads Set
Valvoline Full Synthetic High Mileage with MaxLife Technology 5W-30 Motor Oil 5 Quart