Shell Rotella T6 Full Synthetic Motor Oil 15W-40 1 Gallon - SYN15-40-1
Part #
SYN15-40-1
Line:
SHE
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2000 Chevrolet Silverado 1500
Recently Viewed
BrakeBest Caliper Guide Pin/Boot Kit
O'Reilly Oil Full Synthetic Motor Oil 0W-16 1 Quart
O'Reilly Full Synthetic Motor Oil 5W-40 1 Quart