Shell Rotella T6 Full Synthetic Motor Oil 15W-40 1 Gallon - SYN15-40-1
Part #
SYN15-40-1
Line:
SHE
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2002 Ford Excursion
Recently Viewed
Bosch Winter 28 Inch Wiper Blade
Valvoline Full Synthetic High Mileage with MaxLife Technology 0W-20 Motor Oil 5 Quart
O'Reilly Conventional Motor Oil 5W-20 1 Quart