Castrol GTX High Mileage Synthetic Blend 10W-40 Motor Oil 5 Quart - HIMI10-40-5QT
Part #
HIMI10-40-5QT
Line:
CAS
Motor Oil - Vehicle Specific
Product Details
Product Specifications
Applications for Your: 2012 Chevrolet Silverado 2500 HD
Recently Viewed
TRICO HD 28 Inch Wiper Blade
Victor Reinz Gasket 10.5 Ounce Gasket Making Material
Mobil 1 European Car Formula Full Synthetic Motor Oil 0W-40 1 Quart
World American HD Brake Valve
Mobil 1 Extended Performance High Mileage Full Synthetic 5W-30 Motor Oil 1 Quart